My Brand kennelis sünnivad labradori retriiveri kutsikad mõned korrad aastas ja tulevaste pesakondade kohta leiad infot just siit lehelt. Lisaks tavapärastele puusa-, küünarliigeste, silma- ja südameuuringutele läbivad kutsikate vanemad ka rea geeniteste, mille põhjal teame, et kutsikad ei haigestu sellistesse haigustesse nagu prcd-PRA, EIC, HNPK.

Kutsikad lähevad tavaliselt uude koju 8-9-nädalaselt, peale veterinaarkontrolli ja temperamenditesti läbimist. Test aitab ennustada, millisesse perre kutsikas sobib. Kui soovid lähemalt lugeda, kuidas valime igale kutsikale talle sobivaima pere, külasta seda lehte. Suurem osa kutsikatest lähevad perelemmikuteks. Kui oled huvitatud mõnest meie tulevase pesakonna kutsikast, võta julgelt ühendust, tutvusta oma peret ja elustiili ning ootusi tulevasele kutsikale. Maini kindlasti ära, kui soovid oma tulevase koeraga midagi harrastada või valmistada teda ette mõne töö jaoks. Kõik meie kutsikad saavad alustada õpinguid koos retriiverite jaoks välja töötatud koolitusgrupis, kus on 6 kohta.

Igast pesakonnast jätame mõned kutsikad kasvama koju või kaasomandiperre ning nende seast valime hiljem peale terviseuuringuid välja tulevased näituse- ja aretuskoerad. Kõikidest lubavatest kutsikatest siiski aretuskoera ei tule ning vahel otsib seetõttu uut kodu mõni noor koer, kes on saanud elementaarse algõppe, hoiab puhtust ja oskab rihma otsas käia.

Kui tunned huvi labradori retriiveri kutsika vastu, uuri lisa maarit@mybrand.ee ja (+372) 5040 116.

Viimati uuendatud 15.01.2023

KUTSIKAD OTSIVAD KODU

KOLLANE EMANE KUTSIKAS OTSIB OMA KODU

See armas kollane emane labradorikutsikas (sündinud 16.10.2022) otsib toredat kodu (ei ole kaasomandisse anda). Näituste- või aretushuvi uuel perel olema ei pea, võiks olla soov pakkuda kutsikale palju armastust ja hoolt ning põnevat aktiivset elu. Info tel 5040116 ja maarit@mybrand.ee.

MUST ISANE KUTSIKAS OTSIB OMA INIMEST

Väga kontaktne ja südamlik must isane kutsikas otsib oma inimest, kes pakuks talle aktiivset elu, koolitust ja põnevaid seikluseid. Ei pea olema näitustehuvi. Info tel 5040116 ja maarit@mybrand.ee.

“GRAND”-PESAKOND – MUSTAD JA PRUUNID KUTSIKAD SÜNDISID 15. JAANUARIL

Mustad ja pruunid kutsikad sündisid 15. jaanuaril. Selle pesakonna isaks on KAVAMEL CINNAMON ROLL FOR WATERLINE’S “Kaneli” ja emaks MY BRAND ROYAL GALA “Filippa”. Need kutsikad on valmis uude koju minema alates 12. märtsist. Kutsikate vanemad on läbinud puhaste tulemustega puusa- ja küünarliigese düsplaasiauuringud, silmauuringud ning südameuuringud. Lisaks on neile tehtud geeniuuringud, mille põhjal võime olla kindlad, et kutsikaid ei ohusta sellised haigused nagu prcd-PRA, EIC ja HNPK.

Pilte ja videoid kutsikate arengust saab vaadata meie kenneli Facebooki ja Instagrami kontodelt. Küsi lisa tel 5040116 ja maarit@mybrand.ee.

“EASY”-PESAKOND – PRUUNID JA KOLLASED KUTSIKAD SÜNDISID 22. JAANUARIL 2023

Meil on pesakastis pruunid ja kollased kutsikad, kelle isaks on CHABLAIS EUGENE “Eugene” ja emaks THE HAPPIEST LITTLE SWEETHEART Z GRODU HRABIEGO “Happy”. Need kutsikad on valmis uude koju minema alates 19. märtsist. Kutsikate vanemad on läbinud puhaste tulemustega puusa- ja küünarliigese düsplaasiauuringud, silmauuringud ning südameuuringud. Lisaks on vanematele tehtud geeniuuringud, mille põhjal võime olla kindlad, et kutsikaid ei ohusta sellised haigused nagu prcd-PRA, EIC ja HNPK.

Pilte ja videoid kutsikate arengust saab vaadata meie kenneli Facebooki ja Instagrami kontodelt. Küsi lisa tel 5040116 ja maarit@mybrand.ee.

KOLLASED KUTSIKAD SÜNNIVAD APRILLI ALGUSES

Utraheli kinnitas, et aprilli alguses saame tervitada kollaseid kutsikaid, kelle isaks on APRILMIST WHISTLE ME BACK “Wiima” ja emaks MY BRAND STAR DUST “Lana”.

Need kutsikad on valmis uude koju minema mais lõpust. Kutsikate vanemad on läbinud puhaste tulemustega puusa- ja küünarliigese düsplaasiauuringud, silmauuringud ning südameuuringud. Lisaks on vanematele tehtud geeniuuringud, mille põhjal võime olla kindlad, et kutsikaid ei ohusta sellised haigused nagu prcd-PRA, EIC ja HNPK.

Pilte ja videoid kutsikate arengust saab vaadata meie kenneli Facebooki ja Instagrami kontodelt. Küsi lisa tel 5040116 ja maarit@mybrand.ee.

MUSTAD JA PRUUNID KUTSIKAD APRILLI VIIMASEL NÄDALAL?

Loodame, et tervitame aprilli viimasel nädalal musti ja pruune kutsikaid, kelle isaks on DK UCH NO UCH NO V-19 FIELDVALLEY’S HUCKLEBERRY FINN “Finn” ja emaks DOUBLE MOCHA AQUARELLE “Mocha”.

Need kutsikad on valmis uude koju minema juuni keskel. Kutsikate vanemad on läbinud puhaste tulemustega puusa- ja küünarliigese düsplaasiauuringud, silmauuringud ning südameuuringud. Lisaks on vanematele tehtud geeniuuringud, mille põhjal võime olla kindlad, et kutsikaid ei ohusta sellised haigused nagu prcd-PRA, EIC ja HNPK.

Pilte ja videoid kutsikate arengust saab vaadata meie kenneli Facebooki ja Instagrami kontodelt. Küsi lisa tel 5040116 ja maarit@mybrand.ee.

Pesakonnaplaanid võivad jooksvalt muutuda vastavalt emaste jooksuaegade algusele, tiinestumise õnnestumisele ning võimalustele teostada just sellised vanemate kombinatsioonid, millesse ise usume. Kui soovite just nimelt kindlalt emaselt kutsikat, võtke varakult ühendust.

Lisainfot saab meilil maarit@mybrand.ee või helistades 5040 116. Mõnikord võib meilidele vastamine viibida, seetõttu soovitan võimalusel eelistada telefoni. Rohkem pilte ja videoid leiad meie Facebooki ja Instagrami lehtedelt.