My Brand kennelis sünnivad labradori retriiveri kutsikad mõned korrad aastas ja tulevaste pesakondade kohta leiad infot just siit lehelt. Lisaks tavapärastele puusa-, küünarliigeste, silma- ja südameuuringutele läbivad kutsikate vanemad ka rea geeniteste, mille põhjal teame, et kutsikad ei haigestu sellistesse haigustesse nagu prcd-PRA, EIC, HNPK.

Kutsikad lähevad tavaliselt uude koju 8-9-nädalaselt, peale veterinaarkontrolli ja temperamenditesti läbimist. Test aitab ennustada, millisesse perre kutsikas sobib. Kui soovid lähemalt lugeda, kuidas valime igale kutsikale talle sobivaima pere, külasta seda lehte. Suurem osa kutsikatest lähevad perelemmikuteks. Kui oled huvitatud mõnest meie tulevase pesakonna kutsikast, võta julgelt ühendust, tutvusta oma peret ja elustiili ning ootusi tulevasele kutsikale. Maini kindlasti ära, kui soovid oma tulevase koeraga midagi harrastada või valmistada teda ette mõne töö jaoks. Kõik meie kutsikad saavad alustada õpinguid koos retriiverite jaoks välja töötatud koolitusgrupis, kus on 6 kohta.

Igast pesakonnast jätame mõned kutsikad kasvama koju või kaasomandiperre ning nende seast valime hiljem peale terviseuuringuid välja tulevased näituse- ja aretuskoerad. Kõikidest lubavatest kutsikatest siiski aretuskoera ei tule ning vahel otsib seetõttu uut kodu mõni noor koer, kes on saanud elementaarse algõppe, hoiab puhtust ja oskab rihma otsas käia.

Kui tunned huvi labradori retriiveri kutsika vastu, uuri lisa maarit@mybrand.ee ja (+372) 5040 116.

Viimati uuendatud 19.07.2024

KUTSIKAD OTSIVAD KODU

 

 

advert

PERFUME-PESAKOND 23.02.2024

MUST EMANE KUTSIKAS OTSIB OMA KODU

Pruun emane ja 5 musta emast kutsikat sündisid 23. veebruaril 2024. Kutsikate vanemad Femi ja Heera on läbinud puhaste tulemustega puusa- ja küünarliigese düsplaasiauuringud, silmauuringud ning südameuuringud. Lisaks on vanematele tehtud geeniuuringud, mille põhjal võime olla kindlad, et kutsikaid ei ohusta sellised haigused nagu prcd-PRA, EIC ja HNPK.

Vaata pilte ja videoid kutsikate arengust meie kenneli Facebooki ja Instagrami lehelt. Kutsikad läbivad enne kojuminekut mitmeid teste ja hindamisi ning neid harjutatakse erinevate keskkondade, häälte, situatsioonide ja inimestega. Iga kutsikaga tulevad kaasa vajalikud dokumendid (EKL-FCI) ning kutsikapakk esmase vajalikuga. Küsi lisa tel 5040116 ja maarit@mybrand.ee.

MY BRAND VAN DAMMEMY BRAND NIGHT IS STILL YOUNG – kolm musta kutsikat sündisid 14.04.2024 ja on valmis minema uude koju alates 10.06.2024. Kaks musta isast on veel vabad ja ootavad kohtumist oma inimestega.
STELLA AMORE LONDON EDITIONMY BRAND STAR DUST – kolm kollast isast ja üks kollane emane kutsikas sündisid 1. juulil ja on valmis kodudesse minema alates 26. augustist 2024
MY BRAND SKY WIZARDCHEYA’S NIGHTS IN WHITE SATIN – kollased kutsikad juuli lõpus?
WATERLINE’S FEMIMY BRAND LAST MINUTE MIRACLE – mustad ja kollased? kutsikad augusti viimastel päevadel?

Pesakonnaplaanid võivad jooksvalt muutuda vastavalt emaste jooksuaegade algusele, tiinestumise õnnestumisele ning võimalustele teostada just sellised vanemate kombinatsioonid, millesse ise usume. Kui soovite just nimelt kindlalt emaselt kutsikat, võtke varakult ühendust.

Lisainfot saab meilil maarit@mybrand.ee või helistades 5040 116. Mõnikord võib meilidele vastamine viibida, seetõttu soovitan võimalusel eelistada telefoni. Rohkem pilte ja videoid leiad meie Facebooki ja Instagrami lehtedelt.